FANDOM


Kapitan Bomba
Kraj Polska Polska
Czas trwania odcinka 1 - 10 min.
Liczba sezonów 6
Muzyka Nunczaki Orientu
Produkcja Git Produkcja
Język polski
Od lat 16.svg


Kapitan Bomba - serial animowany dla dorosłych składający się z kilkuminutowych filmików zwanych kartonami. Początkowo emitowany był na kanale muzycznym 4fun.tv, potem w stacji Rebel.tv. Serial stanowi parodię gatunku space opera. Opowiada o walkach Kapitana Bomby i jego kompanów z różnorakimi kosmitami. Serial zawiera dużo wulgaryzmów, które zazwyczaj są cenzurowane, ale nie zawsze.

Realia Edytuj

Akcja serialu toczy się głównie w Galaktyce Kurvix, czasem także poza nią (np. w Galaktyce Siusiacz). Obszary te są zamieszkane przez ludzi i różne rasy kosmitów, którzy w zdecydowanej większości są wrogo nastawieni do ludzi. Najczęściej spotykane rasy kosmitów to Kurwinoxy, Chujewy, Skurwole, Dodupyzaury. Przywódcą wszystkich kosmitów w Galaktyce Kurvix jest Sułtan Kosmitów.

Główni bohaterowie Edytuj

Linki zewnętrzne Edytuj

Puzzel To jest dopiero zalążek artykułu. Jeśli możesz, rozbuduj go!

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki